ПОЛЕТ – ТОРПЕДО

4 - 1
Крај

Детаљи

Датум Време Лига Сезона Коло
6. јуна 2021. 11:00 ОФЛ ВЛАДИМИРЦИ 2020/2021 21

Стадион

Јаловик

Резултати

КлубКоначан резултатИсход
ПОЛЕТ4Победа
ТОРПЕДО1Пораз

ПОЛЕТ

ТОРПЕДО