Грујичић Зоран

#
Име
Грујичић Зоран
Место у тиму - позиција
Одбрана
Тренутни тим
ЈЕДИНСТВО (Б)
Leagues
ОФЛ ВЛАДИМИРЦИ
Seasons
2019/2020

ОФЛ ВЛАДИМИРЦИ

СезонаКлубГоловиЖути картониЦрвени картониНаступиПроценат победаПроценат нерешенихПроценат поразаАутоголови
2019/2020ЈЕДИНСТВО (Б)100366.6733.330.000
Укупно-100366.6733.330.000

Резултат

(4)
ОФЛ ВЛАДИМИРЦИ
2019/2020
Бељин

(3)
ОФЛ ВЛАДИМИРЦИ
2019/2020
Матијевац

(2)
ОФЛ ВЛАДИМИРЦИ
2019/2020
Бељин