ПОЛЕТ – ТОРПЕДО

5 - 2
Крај

Детаљи

Датум Време Лига Сезона Коло
12. јуна 2022. 11:00 ОФЛ ВЛАДИМИРЦИ 2021/2022 22

Стадион

Јаловик

Резултати

КлубКоначан резултатИсход
ПОЛЕТ5Победа
ТОРПЕДО2Пораз

ПОЛЕТ

ТОРПЕДО