ПОЛЕТ – МЛАДОСТ (З)

3 - 1
Крај

Детаљи

Датум Време Лига Сезона Коло Крај
15. новембра 2020. 10:00 ОФЛ ВЛАДИМИРЦИ 2020/2021 11 90'

Стадион

Јаловик

Резултат

Клуб1. Полувреме2. ПолувремеКоначан резултатИсход
ПОЛЕТ213Победа
МЛАДОСТ (З)011Пораз

ПОЛЕТ

МЛАДОСТ (З)