ПОЛЕТ – БЕЛПОС

5 - 3
Крај

Детаљи

Датум Време Лига Сезона Коло
17. октобра 2021. 15:00 ОФЛ ВЛАДИМИРЦИ 2021/2022 8

Стадион

Јаловик

Резултати

КлубКоначан резултатИсход
ПОЛЕТ5Победа
БЕЛПОС3Пораз

ПОЛЕТ

БЕЛПОС