БОБОВИК – ВЕРКО

4 - 0
Крај

Извештај са утакмице

Fudbaleri Bobovika uspešno su započeli prolećni deo prvenstva. U 12. kolu savladana je kvalitetna ekipa iz Suvog Sela rezultatom 4:0 i tako im se revanširali za jesenji poraz od 2:0. Od prvog minuta Bobovik je krenuo napadački:

U 5. minutu, na asistenciju Lekića, Miloš Todorović iz odlične pozicije šutira pored gola gostiju. U 8. minutu zaustavljen je opasan napad Popova zbog navodno nedozvoljene pozicije. U 12. minutu Pakić sa centra šalje loptu u kazneni prostor gostiju, Popov brži od golmana Badže i glavom šalje loptu ka golu, a Ilić Milan potvrđuje pogodak. Nastavljaju se napadi domaćih, beleže se pokušaji Ilića, Lekića i Kuzmanovića. U međuvremenu gosti prete preko Madžgalja, koji šutira glavom pored gola, Stevanovića koji nije dobro zahvatio loptu, a od Prelića spretniji je bio kapiten Todorović i izbacio loptu ispred gol linije. U 38. minutu najlepša akcija na utakmici, Ilić proigrava Popova koji šutira, golman Badža odbija loptu, a Lekić postiže efektan pogodak levom nogom. Do kraja poluvremena zabeležen je pokušaj gostujućeg igrača Stevanovića iz slobodnog udarca, ali je šutirao preko gola Petrovića. Bobovik drugo poluvreme započinje šansom Lekića, koji je hteo da uposli Kuzmanovića, ali je loptu dodao golmanu. Sledi pokušaj Ilića iz slobodnog udarca, ali Badža odlično brani. Beležimo pokušaj kapitena Todorovića glavom, dok u odbrani Marko Todorović sve čisti. U 70. minutu kontru ne koriste Lekić i Popov. U 73. minutu slobodan udarac za goste izvodi Madžgalj, lopta pogađa Miloša Todorovića u ruku, a glavni sudija Dimitrijević, zaklonjen igračima, nije video igranje rukom. Iz kontre domaći postižu 3 pogodak preko Lekića, na asistenciju Popova. U 85. minutu još jedna asistencija Popova i Kuzmanović postavlja konačan rezultat, 4:0 za Bobovik.