ПОЛЕТ – ТОРПЕДО

8 - 1
Крај

Детаљи

Датум Време Лига Сезона Коло
9. октобра 2022. 11:00 ОФЛ ВЛАДИМИРЦИ 2022/2023 6

Стадион

Јаловик

Резултати

КлубКоначан резултатИсход
ПОЛЕТ8Победа
ТОРПЕДО1Пораз

ПОЛЕТ

ТОРПЕДО